Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utraceni 1x01 - Let 442

7. 10. 2008

"Vítejte zpátky u zbrusu nové talk show Přetlak, kde z vás vyždímáme to, co o sobě ani sami nevíte. Jsem Mary Hollanderová a se mnou tu dnes sedí Sayid Jarrah, jeden z přežívších letu 815 a autor úspěšné knihy "Pracoval jsem pro šílence, který mne terorizoval na neznámém ostrově". Bohužel dnes musíme vysílat z věznice, kde je Sayid uvězněn za všechno to, co udělal, ale i tak se musím zeptat..."

Tento přenos sledoval i Brian Conolly, který se už za několik hodin chystal letět z Anglie do Los Angeles. Aby ušetřil za letenku, vybral si let 442 přes Bermudský trojúhelník letadlem, které tam má jít rovnou do šrotu, protože má poruchové motory s pilotem epileptikem. Nakonec ho letenka vyšla asi na 15 liber včetně DPH a jídla. Ale musel podepsat dokument zbavující společnost odpovědnosti za případnou havárii. Snažil se dokázat otci svojí holky, že je hrdina a že si ho jeho dcera zaslouží. On si myslí, že by úplně stačilo, kdyby koupil prsten a požádal ji o ruku, jenže on se bojí zlata a nakupování. Taky pavouků, žraloků, chobotnic, zubaře, akupunktury, stetoskopů a mnoha dalších věcí.
Talk show sledovala o několik ulic dál v domě své senilní babičky i Jennifer Lennonová, policistka milující zbraně a svou práci bere strašně vážně. "Jen ať tam shnije, hajzl. Zabil všechny ty lidi tak ať shnije!" řvala u televize. "Ty jsi hrozně podobná mojí vnučce," řekla její babička.¨ "Ale babi, já jsem tvoje vnučka," odpověděla jí. "A za pár hodin letim do Los Angeles, víš?" "Co je to to Los Angeles?"
Na policejním komisařství zrovna seděl James "Sprejer" Johnson. Policie ho zatkla za to, že chtěl zavraždit rodinu, která se jmenuje stejně jako on. "James Johnson, v osmnácti zatčen za sprejování na zeď jednoho boháče o dva měsíce později uvězněn za to, že tu zeď nabarvil špatným odstínem barvy a za další měsíc zase propuštěn, protože tomu chlapovi co patřila dokázali, že je cvok, a stáhli žalobu. Od té doby pár pokut a krádeží, za které vás neodsoudili. A teď jste tady ve Spojeném království a pokoušíte se zabít rodinu stejného jména. Naštěstí pro vás jste se daleko nedostal a tak vám vaše úmysly nemůžeme dokázat. A ta rodina je navíc věřící, tak na vás nechce podat žalobu. Nadruhou stranu si přeje, aby jsme vás vyhostili a my si to přejeme taky. Nechce se nám za vás utrácet, tak jsme vám zajistili let 442 do vašeho rodného Los Angeles. Šťastnou cestu."
V určený den všichni nastoupili do malého letadla o kapacitě dvacet lidí a vzlétli do Los Angeles.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář